Gizlilik Politikamız

nealsak.com’da kişisel bilgileriniz her ortamda tam koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bütün bilgiler SSL güvenlik sistemi tarafından firmamızca korunmaktadır.

Üye ve müşterilerimizin tüm bilgileri üçüncü şahısların müdahalesine karşı dikkatle ve son teknoloji sistemler tarafından korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Çok katmanlı güvenlik ve gizlilik algoritmaları ile daima koruma altında tutulmaktadır.

Nealsak.com / Nealsak Elektronik Ticaret Hizmetleri Lt. Şti.'ne ait internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz, vermiş olduğunuz ilanlar kesinlikle başka gerçek ve tüzel kişilerle paylaşılmaz. Sitemizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler.

Ödeme sırasında girdiğiniz, ödeme işlemine ait bilgiler ve kredi kartı bilgileriniz 3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında direkt olarak gerçekleştirilmekmektedir. Kredi kartı bilgileriniz gerek nealsak.com, gerekse herhangi bir ortamda saklanmaz, kaydedilmez, paylaşılamaz.

Sitemize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, ve sitemiz üzerindeki mağazalaran yapacağınız alışverişlerinizde yapmış olduğunuz alışverişler sizleree daha iyi hizmet verebilmek ve ileriki dönemlerde sadece siz üye/müşterilemizin görebileceği kendinize ait “Bana Özel” panelinde saklı tutulmaktadır.

nealsak.com, siz üyelerimizin izinleri alınarak ve sınıflandırılarak hedef müşteri gruplarına kampanyalar ile ilgili eposta gönderebilir, şayet bu e-postaları almak istemiyorsanız e-posta içerisinde üyelikten ayrıl linkine tıklayarak derhal e-posta listesinden çıkabilirsiniz.


Saygılarımızla,

nealsak.com

İletişim formu için tıklayın