Hakkımızda

nealsak.com elektronik ticaret sektöründe faaliyet göstermek amacı ile Nisan 2014 tarihinde, %100 Yerli Sermaye ile, konusunda deneyimli uzman kadrosu ile kuruldu.

Kuruluş amacı, ülkemiz insanın sokaktaki geleneksel ticaret anlayışına göre, doğruluk ve güven en ön planda tutularak, aynı çerçevede internet ortamında elektronik ticaret yapılmasını sağlamaktır.

nealsak.com, her sektörden farklı ürünlere, farklı ihtiyaç ve taleplere cevap vermek maksadıyla, binlerce kişiye, milyonlarca ürünlerle alternatifler sunarak, üyelerine ve ziyaretçilerine, son derece kolay, basit kullanımı, hızlı, ekonomik ve güvenli alış veriş imkanı sunmak amacı ile özel olarak tasarlanmıştır.

nealsak.com’un ana fikri, bünyesinde bulunan üyelerini, hem alıcı, hem de satıcıları RİSK YOK sistemi ile karşılıklı güvence altına almaktır. Alıcı da, satıcı da nealsak.com güvencesi altındadır. Ülkemiz insanlarının geleneksel alışkanlığı olan Görmeden, Dokunmadan, Onaylamadan karşılıklı para transferleri yapılmayan bir sistemi uygulamaktadır.

nealsak.com üzerinde işlem yapan her üyemiz ve ziyaretçimiz ailemizin bir parçası olarak görülmekte, değerlendirilmekte ve bu titizlik ve hassasiyetle tüm hakları korunmaktadır.