RİSK YOK
Ödeme Koruma Sistemi
Sistem Nasıl Çalışır ?


Ziyaretçi, ürünü beğenip, sepetine ekleyip ödemeyi tamamladıktan sonra ürün bedeli Risk Yok havuz hesabına aktarılır. Satıcı ilanda belirttiği tedarik süresi içinde ürünü tercih edilen kargo firması ile göndermesi gerekmektedir.

Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa, alıcı satın aldığı ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde Görüp, Dokunup, Onaylayarak, ödemeye onay vermesi gerekmektedir.

Bu süre bitiminde, alıcı ödemeye hala onay vermediyse sistem tarafından alıcıya hatırlatma mesajı gönderilir ve nealsak.com tarafından ödeme işlemine otomatik olarak onay verilir.

Satıcı, ilanda belirttiği bu süre içinde ürünü kargolamadığında, ziyaretçi Bana Özel sayfasından satıcı ile iletişime geçmelidir.

Satıcı herhangi bir sebeple ürünü temin edememesi ve/veya kargolayamaması durumunda nealsak.com satış işleminin iptal sürecini başlatır. Bu süreç sonunda, ürüne ait bedel alıcının kredi kartı'na kesintisiz olarak nealsak.com havuz hesabından iade edilir.

Üye tarafından teslim alınan ürün, hasarlı / kusurlu / arızalı yada ilanda belirtilenden farklıysa, alıcı teslim aldığı ürünü satıcıya gönderir bu işlemler tamamlandıktan sonra ürüne ait bedel alıcının kredi kartı'na kesintisiz olarak nealsak.com havuz hesabından iade edilir.